1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Youtube Adsense

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Omerrr, 5 Prill 2015.

 1. Omerrr

  Omerrr Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kam aplikuar drejtperdrejt prej ne youtube ne adsense me kan pranuar :)
  Tash me bo upload video ?
  Pyetja eshte kshtu ?
  Si fitohen parate nepermjet viewsave apo sii ?
   
 2. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  Jo fitohet permes klikimeve ne Reklama me Views nuk mundesh me fitu sen
   
 3. Omerrr

  Omerrr Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Po ku dalin reklamat a munesh me ma qu 1 foto plsss :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...