1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

youtube adsense ndihme

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ALLES BABAAA, 25 Gusht 2019.

 1. ALLES BABAAA

  ALLES BABAAA Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,778
  Pëlqimet:
  532
  Pikë nga trofetë:
  293
  Nga 1 ditë deri në muaj. Ke plote tema ne lidhje me këtë çështje. Dhe mos hapni tema të tilla pasi asnjeri nga ketu nuk punon ne stafin e youtube. Dhe ne asnje forum nuk mund te gjeni zgjidhje per kete.
   
 3. ALLES BABAAA

  ALLES BABAAA Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  OK , desha ta dij ndokujt per sa dit ju ka aprovu
   
 4. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,706
  Pëlqimet:
  671
  Pikë nga trofetë:
  243
  Dergoma kanalin ne Pm t tregoj a ki gjasa me marr monetize a jo .
  qe mos mu mundu
   
  ALLES BABAAA pëlqen postimin.
 5. Qimthi

  Qimthi Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Varet, mua me kane vonuar me shume se 2muaj dhe nuk me pranuan, dhe i kam ribere serish kerkese pastaj e pranuan pothuajse pas 1jave
   
 6. ALLES BABAAA

  ALLES BABAAA Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  kuhh tmerr ti ndryshove naj send per 2 her apot asgje
   
 7. ALLES BABAAA

  ALLES BABAAA Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  OK TA DERGOVA
   
 8. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  Fillimisht bravo per punen qe je munduar shpresoj ti kesh videot e tua dhe jo te vjedhura se nuk ke mundesi me u aprovu me video te vjedhura, vonesa diku 2-3 jav (per kaq koh mu vonua mua)
   

Shpërndaje faqen

Loading...