1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Youtube Ads

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga KMN, 13 Qershor 2019.

 1. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prsh djem deshta mju pyt diqka per ads ne youtube
  para njo 2 mujve e kam publiku nje video dhe ka marr shume shikime tash mas dy mujve po shfaqet nje reklame ne video kurse monetization e kam disable
  si ka mundesi kjo?

  Foto :
  https://ibb.co/YLLJFwJ
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,190
  Pëlqimet:
  730
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mund te jetë edhe reklama qe i shkon digitalb.
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,034
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  nese osht copyright osht reklama tjeter kujt fitimet i marrin ata ska lidhje
   
 4. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  134
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  28
  i merr tjetri 100% , kshtu e kam une nje kanal dhe leket u shkojne atyre qe kane muziken ne video :(
   
  KMN pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...