1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Youtube account i hapur ne shqiperi

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga xhejni, 13 Prill 2019.

1. xhejni

xhejni Anëtar

Postimet:
    3
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    1
    Pershendetje.
    Kam nje llogari ne adsense te konfirmuar.Dhe nje llogari ne youtube qe nuk i kam arritur akoma 1000 subs.Neper video qe pashe ne youtube thonin qe nqse adresa e youtube eshte e hapur ne shqiperi nuk do mund ti bej dot monetize.A mund tme ndihmoni nqse eshte e vertete kjo gje sepse nese eshte keshtu nuk ia leverdis te vazhdoj te bej video.
    Ju faleminderit

2. Poshnjari

Poshnjari Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,076
    Pëlqimet:
    291
    Pikë nga trofetë:
    113
    Hapja e nje llogarie nga Shqiperia nuk ka qenë asnjëherë problem. Gjuha shqipe po ka qenë. Nëse videot i ke shqip është shumë e vështirë, per të mos thënë e pamundur. Tani zdi çtë them. Ndonjë që të punoi në google nuk kemi që të na thojë zyrtarisht se si qëndron puna.

xhejni pëlqen postimin.
  3. xhejni

xhejni Anëtar

Postimet:
    3
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    1

Po shikoja kete videon edhe mendova mos jam shum mbrapa me kto lajmet edhe ishte e vertete sepse sipas kesaj vajzes duhet te adresa te jet hapur diku jasht dhe banke te jete po jasht

4. lojrafati

lojrafati Anëtar Fillestar

Postimet:
    81
    Pëlqimet:
    15
    Pikë nga trofetë:
    8
    Mund te gjesh bashkepunetore, serioze shoqe e miq, qe jane jashte dhe te te hapin nje llogari, dhe ti tu dergosh videot, nuk e di sa funksionon keshtu thjesht nje ide.

Shpërndaje faqen

Loading...