1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Youtube account i hapur ne shqiperi

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga xhejni, 13 Prill 2019.

 1. xhejni

  xhejni Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje.
  Kam nje llogari ne adsense te konfirmuar.Dhe nje llogari ne youtube qe nuk i kam arritur akoma 1000 subs.Neper video qe pashe ne youtube thonin qe nqse adresa e youtube eshte e hapur ne shqiperi nuk do mund ti bej dot monetize.A mund tme ndihmoni nqse eshte e vertete kjo gje sepse nese eshte keshtu nuk ia leverdis te vazhdoj te bej video.
  Ju faleminderit
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,076
  Pëlqimet:
  291
  Pikë nga trofetë:
  113
  Hapja e nje llogarie nga Shqiperia nuk ka qenë asnjëherë problem. Gjuha shqipe po ka qenë. Nëse videot i ke shqip është shumë e vështirë, per të mos thënë e pamundur. Tani zdi çtë them. Ndonjë që të punoi në google nuk kemi që të na thojë zyrtarisht se si qëndron puna.
   
  xhejni pëlqen postimin.
 3. xhejni

  xhejni Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1

  Po shikoja kete videon edhe mendova mos jam shum mbrapa me kto lajmet edhe ishte e vertete sepse sipas kesaj vajzes duhet te adresa te jet hapur diku jasht dhe banke te jete po jasht
   
 4. lojrafati

  lojrafati Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mund te gjesh bashkepunetore, serioze shoqe e miq, qe jane jashte dhe te te hapin nje llogari, dhe ti tu dergosh videot, nuk e di sa funksionon keshtu thjesht nje ide.
   

Shpërndaje faqen

Loading...