1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Youtubd Video Ads

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Mr.Klajdi, 16 Prill 2018.

 1. Mr.Klajdi

  Mr.Klajdi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  82
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  Sa eshte e keshillueshme me vendos reklama mbi video 10 minuta .Psh kam pare qe qe video 11 minuta ka diku 10 reklama.A prish pune se mund te rritet CTR?
   
 2. ceo

  ceo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  87
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  Sun i vendos ti ads n reklama , youtube vet ti vendos n varesi te trafikut (views) qe i merr per 48h activity
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,526
  Pëlqimet:
  144
  Pikë nga trofetë:
  93
  Per 10 min deri n 10 mundesh po 10 jon shume mendoj aty ka 6-7 vendosi duke perfshir edhe ato ne fillim dhe ne fund .
   

Shpërndaje faqen

Loading...