1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje YourTv aplikacion

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Universal, 15 Maj 2018.

 1. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  74
  Pikë nga trofetë:
  38
  O cuna kush nga ju e ka perdor kete aplikacion per android se nuk rregjistrohem dot ka mbi 400 kanale eshte super..
   

Shpërndaje faqen

Loading...