1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Your Account Has Been Disabled

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Rafet Maxhuni, 18 Korrik 2020.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  688
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  58
  Si muj e rihapi kete email kur po e e preku userin e pasin po ma qet kete mesazh
   
 2. Html5

  Html5 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  qfar platforme itunes,gmail a outlook a yahoo??
   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  688
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  58
  fb e ka a email e ka hotmail e kam kthy me numer ama qet mesazh po ja qet
   
 4. Behemoth

  Behemoth Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Provo ti marrish vetem content duke kerkuar nga ata te kompanis.
   
 5. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  688
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  58
  spo me len me ba apel se mem lan un edhe pasaporten e ti e kam
   
 6. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  a mundesh ndonje foto me dergu se qa pot qet ?
   
 7. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  688
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  58
  kjo account po thot eshte bere desable spo me len me raportu
   
 8. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  dergoma vetem nje foto vlla
  ose ktu ose pm ta shikoj
   
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...