1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Your Account Has Been Disabled

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga kastiot, 15 Korrik 2020.

 1. kastiot

  kastiot Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  pershendetje si ta kthej kete facebbok a ka ndonjo video apo mem tregu qe 2 jav imbyllur
   
 2. kastiot

  kastiot Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  a ka pergjigje?
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Varet se perse te eshte mbyllur. Nese ke thyer rregullat nuk ke shanse ta kthesh, madje mund ta kesh shume te veshtire edhe per te hapur nje te ri.
   

Shpërndaje faqen

Loading...