1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje You do not have access to your publishing privileges

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga DailyTeCh, 3 Qershor 2019.

 1. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  SI mund ta rregullojm ket provblem
  You do not have access to your publishing privileges

  Isha admin ne ket faqe tani me ka dal editor, ne ket account kisha disa faqe tek te gjitha me ka nxjerr nga dmin ne editor, ket faqe e kisha vetem me ket account admin nuk kisha tjetr dhe tani faqja me ka mbet ashtu sun postoj, ka ndonje zgjidhje per ket apo jo

  [​IMG]
   
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  I ka ndodh dikujt kjo sa zgjat kjo apo nuk largohet ki limit me
   
 3. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  566
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  Verifikoje accountin me numer nese nuk e ke pas edhe bone me 2FA po besoj qe ka me tu rregullu.
  Gjdo tmire.
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 4. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  E kam te verifikum ashtu po nuk e di a ka shans kjo te largohet pas 1 kohe a ka ndonje afat kjo ndales
   
 5. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  566
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  Kqyr ta paska cek te Page quality bone 1 screen shot dergona te shohum qka osht puna?
   
 6. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  [​IMG]
   
 7. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  Sa mundet me zgjat kjo ndales e din kush
   

Shpërndaje faqen

Loading...