1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje You Already Have an existing Adsense Account

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga KMN, 30 Mars 2019.

 1. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prsh Djem e kom ni channel te youtubes qe 1 vjet edhe qe nja dy muj ja kum nis me publiku video dhe i kom bo 4000 watch hourse dhe 400 suba amo kur po du me lidh me adsense nuk po bon pe qet You Already Have an existing Adsense Account , kum mbyll shum adsense account edhe apet spo bon A dini najkush djem qysh me ndreq qet problem?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Te duhet te bësh 1k suba
   
 3. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  e di per 1000 suba amo une po du me lidh adsense qe kur ti bej 1000 suba me mujt me apliku per monetization e jo me pas disabled
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk e di si ta nxjerr, por kanalet e mia qe nuk kualifikohen nuk me nxjerr opsionin per tu lidhur me Adsense pa plotesuar kushtet.
   
  aimilius dhe @science pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...