1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

yobit exchange

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga Fidannnn, 29 Korrik 2020.

 1. Fidannnn

  Fidannnn Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  a di dikush mem kallxu qysh muj mi shit mem.ndihmu pak me ni monedh e kam ama per shitje me kthy ne btc spom shiten veq rrin te ordres e nuk shitet qysh mja bo per me shit shpeit . flm per mirkuptim
   
 2. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  449
  Pëlqimet:
  161
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ja paske lan cmimin e shtrejt ose koka coin i lodht e spo blejka kush
   
  Fidannnn pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...