1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Xiaomi Mi A2 Lite Gold!

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga x-trem, 14 Nëntor 2018.

 1. x-trem

  x-trem Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje djema jam tu desht me ble ket telefon deshta edhe mendimin tuaj a ja vlen me ble a jo preferencat jon këto

  Cmimi-195Euro
  +Xhami mbrojtes-gratis

  Xiaomi Mi A2 Lite Gold!

  -Specifikacionet kryesore:
  + 4 GB RAM
  + 64 GB ROM
  + 5.84 inches
  + 2.0 GHz Octa-core
  + 625 Snapdragon
  + Dual camera 12MP+5MP= 17MP
  + Selfie camera 5MP
  + 4000 mAh battery
   
 2. GhOsT-BoY

  GhOsT-BoY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Per qeto pare po ja vlejka
   
 3. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  ja vlen me qito performanca
   
 4. senti

  senti Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  e kam un njesoj si ky. ja vlen jam shum i kenaqur
   
 5. Jusuf1

  Jusuf1 Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mka ra rasti me pas ndor qesi tel..shum i mir osht ;)
   
 6. x-trem

  x-trem Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Flm djema e Kom ble shum I mir
   
  senti pëlqen postimin.
 7. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,079
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  Ku e ke ble me kete cmim
   
 8. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  mundesh ta gjesh dhe me lire
   
 9. x-trem

  x-trem Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kjo kompani telefonike ishte edhe ne kosov me sell ne klin po pe prushin edhe ne qytetin tuaj une I kompani kontaktu ndermjet fb Xiaomi kosova esht
   

Shpërndaje faqen

Loading...