1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur xenforo problem

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Br3AcKeR-KS, 15 Mars 2018.

 1. Br3AcKeR-KS

  Br3AcKeR-KS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  884
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  48
  Pershendetje.

  kam problem me xenforo spo muj mi ndal qita bota qepo postojn veT?

  [​IMG]
   
 2. Best Answer:
  Post #3 by boom3rang, 16 Mars 2018
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,839
  Pëlqimet:
  558
  Pikë nga trofetë:
  293
  Përdor akismet.
   
 4. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,435
  Pëlqimet:
  2,016
  Pikë nga trofetë:
  448
  Best Answer
  Perdore Question and Answer CAPTCHAs per regjistrimet e reja, dhe vendos disa pyetje logjike, nese i ke shqiptare vizitoret, pyet dicka shqip, dhe shto pergjigje shqip.

  Qetu e gjen kete opsion:
  Tools // CAPTCHA
  ose
  forumi.webfaqja.com/admin.php?captcha-questions/

  Nje shembull nga itshqip:

  [​IMG]
   
  lynx dhe Br3AcKeR-KS pëlqejnë postimin.
 5. Br3AcKeR-KS

  Br3AcKeR-KS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  884
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  48
  dmth nuk nevojitet Captcha po pate question answer? @boom3rang apo?
  se captcha e nala e lash veq question
   
 6. Br3AcKeR-KS

  Br3AcKeR-KS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  884
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  48
 7. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,435
  Pëlqimet:
  2,016
  Pikë nga trofetë:
  448
  Spot kuptoj cka me bo?!
   
 8. Br3AcKeR-KS

  Br3AcKeR-KS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  884
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  48
  me tkuqe a pe sheh dmth stafi me kon i dallum neper postime .
   
 9. Br3AcKeR-KS

  Br3AcKeR-KS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  884
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  48
  flm e kryta Mbyllne !
   

Shpërndaje faqen

Loading...