1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje xenforo gjuha shqipe!

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga geraldhost, 6 Mars 2018.

 1. geraldhost

  geraldhost Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje!
  Mund te me ndihmoj dikush me gjuhen shqipe per xenforo forum.
  Pres nje pergjigje faleminderit te gjtheve.
   
 2. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  289
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk mendoj se ka, dhe ata qe e kane nuk e japin, te keshilloj ta besh vete. :)
   
 3. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nese e ke pare ketu ne forum qe ka gjera te shkruajtura ne shqip mendoj se kane qene administratoret qe e kane perkthy dhe besoj qe merr shume kohe.
   
 4. WxP

  WxP Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  pse nuk ka ? ka ka :D Dum gjuhen shqipe... apo ta blejm?
   
 5. ThumperTM

  ThumperTM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  38

Shpërndaje faqen

Loading...