1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

XARA 3D

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga beni20, 8 Mars 2015.

 1. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,613
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  qysh me video ma shum se 3 sekonda me xara 3d
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,241
  Pëlqimet:
  928
  Pikë nga trofetë:
  243
  mos ke harruar te postosh dicka?
   
 3. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,613
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  Xara3D6 SPO KUPTOJ
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,241
  Pëlqimet:
  928
  Pikë nga trofetë:
  243
 5. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,613
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  ska nashta naj problem
   
 6. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,201
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  A je tu lyp ndihme qysh me postu ktu punimin, apo qysh me e bo qat punim??
   
 7. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,613
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  jo une spo muna me ban video ma shum se 3 sekonda nuk po du me postu ktu po me duhet nje video ma e gjat po veq 3 sekonda ma shum spo ban
   

Shpërndaje faqen

Loading...