1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

www.Hite-Shqip.de

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga [email protected], 23 Prill 2013.

 1. Ardi@Net

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  807
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje.
  Ju prezantoj portalin me te ri muzikor <a class="postlink" href="http://www.Hite-Shqip.de" onclick="window.open(this.href);return false;">www.Hite-Shqip.de</a>
  ketu do te gjeni hitet me te reja shqipe, po ashtu mund te shkarkoni edhe muzik me te vjetra te zhanreve te ndryshme
  psh: Muzik Folklorike, Patriotike, Rock, Tallava etj etj...

  Miresevini :D
   
 2. albo88

  albo88 Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  0
  ky eshte site qe ka material ileagl pse se kan mbyll adminet ket tem gjithashtu duhet te re edtojne postimin tend
  sma ha mendja qe ai sit eshte i lincensuar me postu muziken
   
 3. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,079
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  Nuk hapet faqja. EasyName

  1Sygjerim : Nuk e di per aktivitetin e faqes qe ke por tash secili nga ne muziken e perferuar e merr nga YouTube me vetem nje Copy-Paste pa pasur nevoje me kerku kengen neper faqe.Gjithsesi un t'uroj suksese.

  Kalofsh mir.
   
 4. Ardi@Net

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  807
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  58
  Sa per ilegale e legal ne kosov nuk ka kurgjo gati legale :S webin niher e kam offline per arsye te serverave qe po i ndrrojm :D
   
 5. argzon

  argzon Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me vjen keq qe po te them por ku deshiron te arrish me kete uebsajt , ku nuk mund ta mirmbash me muzika qe dalin me te fundit.
  Eshte vetem humbje kohe. Fillo te krijosh diqka tjeter.
   

Shpërndaje faqen

Loading...