1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

WwW.AlbaVizion.Net

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga Ghetto sTyle, 6 Gusht 2010.

1. Ghetto sTyle

Ghetto sTyle Anëtar

Postimet:
    45
    Pëlqimet:
    4
    Pikë nga trofetë:
    8

http://www.albavizion.net/

Jeni Te MirseraRdhur Te Gjith

Vizioni i Te Rinjeve Gjindet Tek Ne

2. GjeNcHe.-.D

GjeNcHe.-.D Anëtar i Njohur

Postimet:
    781
    Pëlqimet:
    1
    Pikë nga trofetë:
    48
    Me mire e ki Beje Me Wordpress

3. Juerald

Juerald Anëtar i Njohur

Postimet:
    934
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    0
    Urime per faqen forumi paska sukses!

4. Gentiani

Gentiani Anëtar i Njohur

Postimet:
    520
    Pëlqimet:
    3
    Pikë nga trofetë:
    38
    tathatar jan keta albavizion , shum idiota , kqyrin veq per veti , bojne oferta eh nuk ju japin anetareve , etj etj
    jom kon aty i njoh mire keta se qka jan e qka s'jan , eh pikerisht ky gheto eshte femije i lakt , ncnc ..!

5. P1xeL™

P1xeL™ Anëtar

Postimet:
    39
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    0
    Nga ke ardh ne perfundim qe jan tradhetare pse s`te kan dhen ndojne grade...
    Sa i perket keti webi esht ka ngritet mire normal gjithkun ka paknaqsi sepse antaret mendojn qe kush te jesh antar i nje forumi esht me von ti japesh nje grade.

6. P1xeL™

P1xeL™ Anëtar

Postimet:
    39
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    0
    Albavizion 3D with After Effect

<a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=7jBLZRMyMmk" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.youtube.com/watch?v=7jBLZRMyMmk</a>

7. Gentiani

Gentiani Anëtar i Njohur

Postimet:
    520
    Pëlqimet:
    3
    Pikë nga trofetë:
    38

Jo sa per grade s'jam nxorr por jeni trathtare , ju jepni grada njerezve qe i keni diqka eh ata qe punojne per forum ngelin pa asgje , as nuk i respektoni , ju jeni llamera , 1 forum s'mundeni me mbrojt , qe shum here ju kom rrezu forumin pertoke eh keni bere tjeter domain , krejt tu i marr free eh po em shitni mend ketu , ait mos filozofot shum

DailyTeCh pëlqen postimin.
  8. P1xeL™

P1xeL™ Anëtar

Postimet:
    39
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    0
    Ha ha ha nuk i paske me shum se 15 vjet s`kam qka komentoj me shum n`ket teme dhe lus staffin te intervenon...

9. Gentiani

Gentiani Anëtar i Njohur

Postimet:
    520
    Pëlqimet:
    3
    Pikë nga trofetë:
    38
    Jo sa per grade s'jam nxorr por jeni trathtare , ju jepni grada njerezve qe i keni diqka eh ata qe punojne per forum ngelin pa asgje , as nuk i respektoni , ju jeni llamera , 1 forum s'mundeni me mbrojt , qe shum here ju kom rrezu forumin pertoke eh keni bere tjeter domain , krejt tu i marr free eh po em shitni mend ketu , ait mos filozofot shum[/quote]
    Ha ha ha nuk i paske me shum se 15 vjet s`kam qka komentoj me shum n`ket teme dhe lus staffin te intervenon...[/quote]

20 vjet i kam por ti me ata shokt e tu qeshtu dilni neper forume vjedhi edhe i postoni ne forumin tuaj kinse ne o dijme dicka , marre duhet me ju ardh , ncncnc ,
    Une sen s'jam tu shkru diqka qe po dal jasht realitetit , krejt reale eshte kjo , eh ty qe s'po te konvenon po thua keshtu , por sidoqofte , edhe diqka staffi i itshqip.com nuk jan klloshar si ju , ketu ka realitet , te gjithe i ndihmojne njeri-tjetrit ,
    I pershendes staffin e ITSHQIP , jeni ma t'miret..!

10. P1xeL™

P1xeL™ Anëtar

Postimet:
    39
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    0
    Ha ha ha nuk i paske me shum se 15 vjet s`kam qka komentoj me shum n`ket teme dhe lus staffin te intervenon...[/quote]

20 vjet i kam por ti me ata shokt e tu qeshtu dilni neper forume vjedhi edhe i postoni ne forumin tuaj kinse ne o dijme dicka , marre duhet me ju ardh , ncncnc ,
    Une sen s'jam tu shkru diqka qe po dal jasht realitetit , krejt reale eshte kjo , eh ty qe s'po te konvenon po thua keshtu , por sidoqofte , edhe diqka staffi i itshqip.com nuk jan klloshar si ju , ketu ka realitet , te gjithe i ndihmojne njeri-tjetrit ,
    I pershendes staffin e ITSHQIP , jeni ma t'miret..![/quote]

Ha ha ha neyse neyse e lem ashtu ti thuash klloshar nje forumi siq esht Albavizion mua s`me duket ne rregull nese ti s`ke arrit ate qe ke dashte ka dikush qe ka arrit dhe ka gjet veten ne ate forum edhe kjo fjala klloshar u dale modes ma vetem femija e perdorin ..

Sa per ate qe vjedhin neper forume tjetr me kqyr holl e trash forumet shqiptare mbi 80% jan copje ...
    Neyse aq din aq shkruan s`po ta zem per t`madhe sa per staffin IT shqip i njoh me vite kur ti i ke then PC Televizor.

11. BeraD

BeraD Anëtar Aktiv

Postimet:
    436
    Pëlqimet:
    1
    Pikë nga trofetë:
    0
    Hmm vet emri po kallxon qe osht Vizion i Shqiptarve pra skom qka shtoj just keep it up ma old frends !

12. CybeRnotic

CybeRnotic Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,933
    Pëlqimet:
    66
    Pikë nga trofetë:
    68
    Just continue Forward... Vazhdoni tutje... Forumi duket mjaft i mire...

13. P1xeL™

P1xeL™ Anëtar

Postimet:
    39
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    0
    Me vjen mir qe po ju pelqen Talibo dhe Cyber.

14. Juerald

Juerald Anëtar i Njohur

Postimet:
    934
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    0
    Sorry qe perserita perseri po ju uroj
    Temat: 9,818, Postime: 132,710, Antarët: 1,000, Antarët Aktiv: 250

Keni vajtur 1,000 antare :) Uriime ...

15. P1xeL™

P1xeL™ Anëtar

Postimet:
    39
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    0
    Flm bro pse su bere ti antari i 1.001 ha ha ha ha.

16. DailyTeCh

DailyTeCh Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,983
    Pëlqimet:
    288
    Pikë nga trofetë:
    103
    Sa nostalgji per kete forum, tani eshte ofline, por ishte shum aktiv dikur, dhe kishte shum aktivitet,sa shpejt po ecin vitet...

Misteriozi dhe beyourself pëlqejnë postimin.
  17. Misteriozi

Misteriozi Anëtari i muajit I

Postimet:
    2,121
    Pëlqimet:
    257
    Pikë nga trofetë:
    153
  18. Poshnjari

Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    3,250
    Pëlqimet:
    1,183
    Pikë nga trofetë:
    343
  19. DailyTeCh

DailyTeCh Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,983
    Pëlqimet:
    288
    Pikë nga trofetë:
    103
    Ha ha ha ke mbet keq, ishim amator forum por kishte aktivitet, ateher forumet ishin ne trend.

Poshnjari pëlqen postimin.
  20. Poshnjari

Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    3,250
    Pëlqimet:
    1,183
    Pikë nga trofetë:
    343
    Me duket interesante pasi hapsi i temes qenke futur ne maj te ketij viti ne forum.

Shpërndaje faqen

Loading...