1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje WP theme te ngjajshme sikur Google News

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga (Coder);, 26 Nëntor 2017.

 1. (Coder);

  (Coder); Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, po me duhet nje theme ne Wordpress qe e ka dizajnin te ngjajshem sikur Google News nese di dikush ndonje emer te ndonje themes qe i pershtatet asaj qe po kerkoj, shiko foton per me detajisht aty ku i kam bo me X te kuqe ato nuk me duhen vetem si ajo me katror te verdhe:
  https://imgur.com/a/JSObk
  Faleminderit :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...