1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Worpdress problem kush mundet me mndihmu ?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Meet, 26 Shtator 2017.

 1. Meet

  Meet Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  pasi po i postoj linkat ne web nuk po mdel masnej fotoja e linkit as ne web as kur po du me bo share ne facebook, qysh kisha mujt me rregullu kit problem ?
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Si i poston ?
  Me featured image ?
   
  Erjon.xh dhe Meet pëlqejnë postimin.
 3. Meet

  Meet Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  e zgjidha vlla
   
  Erjon.xh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...