1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

WordPress SEO PRO Plugin Falas

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga DardanDaci, 23 Janar 2019.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,000
  Pëlqimet:
  695
  Pikë nga trofetë:
  193
  Prsh djem dua ta ndaj me ju kete plugin qe perdoret ne wordpress eshte All in One SEO Pack Pro
  Bëhet fjal per kete plugin qe ka vlere $68: https://semperplugins.com/
  Linku per shkarkim direkt: PM

  Klm
   
  Last edited by a moderator: 24 Janar 2019
  pumma, JetmirKs, Elion1 dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  Eshte me efikas se yoast seo? Mund te perdoren te dy ne te njejten kohe?
   
  Last edited by a moderator: 24 Janar 2019
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,000
  Pëlqimet:
  695
  Pikë nga trofetë:
  193
  Yoast Seo eshte shum larg nga ky plugin , eshte shum efikas dhe shum ne trend tani.
   
 4. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  Psse nuk shfaqet per shkarkim ju lutem ?
  Mund te ma dergoni ne PM ?
   
  Last edited by a moderator: 24 Janar 2019
 5. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ky link me beri , ndersa ai me lart jo ..
   
  Last edited by a moderator: 24 Janar 2019
 6. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pasi qe kjo konsiderohet si ilegale (warez) me duhet ta mbyll temen, ndersa pluginin mund te ja kerkoni ne PM antarit.
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...