1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Wordpress problem

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga wayfarer, 1 Mars 2018.

 1. wayfarer

  wayfarer Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, a mundet me me ndihmu dikush ne lidhje me kete problem ne Wordpress, nuk po mundem ta largoj kete pjes te contentit te faqes se pare.
  [​IMG]
   
 2. Elbunit

  Elbunit Anëtar Aktiv

  Postimet:
  243
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  ti je tu dasht me largu tekstin dicka a po??
  a je i sigurt qe nuk osht foto krejt edhe teksti
   
 3. wayfarer

  wayfarer Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  Website nuk eshte i imi, por problemi eshte qe po duhet me largu krejt qit pjese.
  Po shpresoj nuk eshte problem por website eshte unikportal.com dhe qikjo foto nuk po duhet me kon ma pjes e website, qysh duhet me largu?
   
 4. Elbunit

  Elbunit Anëtar Aktiv

  Postimet:
  243
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  nuk pe shoh ku osht nweb ?
   
 5. wayfarer

  wayfarer Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
 6. Elbunit

  Elbunit Anëtar Aktiv

  Postimet:
  243
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  mos e ke fshi e veq tu ka rujt su bo update ndryshimi se une spe shoh korkun
   
 7. Mejdi

  Mejdi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  18
  bonja clear cache browserit, ose hape ne browser tjeter ose private browsing se e ke heq
   

Shpërndaje faqen

Loading...