1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Wordpress previews link

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga pumma, 8 Mars 2019.

 1. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  58
  Faleminderit, problemi u zgjidh me pluginsin Yoast SEO!

  ~ Tema mund te mbyllet!
   

Shpërndaje faqen

Loading...