1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

WORD PRESS - domain!!!!!

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga Ardian Ardian, 24 Maj 2019.

 1. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  ku mund ta marr nje domain me wordpress , free mduhet sa per ni projekt me bo dikun 1 jav veq mduhet.
  flm !!
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,570
  Pëlqimet:
  451
  Pikë nga trofetë:
  263
  Tek wordpress.com
   
 3. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  33
  Freenom dhe ketu
  Code:
  https://financesonline.com/top-20-free-web-hosting-services/
  Ke disa hoste free
   
 4. joBs

  joBs Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  3
  Freenom.com
  dhe 000webhost i supportojn wordpress :D
   
 5. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  742
  Pëlqimet:
  451
  Pikë nga trofetë:
  143
  D3LL4 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...