1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Wondershare programs me qmim te lire

Tema tek 'Shitje' e hapur nga RexhepS, 17 Maj 2017.

 1. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  391
  Pikë nga trofetë:
  138
  Pershendetje te gjithve
  https://store.wondershare.com/shop/
  Wondershare ka programe qe dikuj i nevoiten shum mirpo jan shtrejt me qmim
  Nqs ndonje prej antanrve osht i interesuar per ti ble me tregon muj me ja jap me qmim shum shum mat vogel se sa aty sepse kam mundsi mi mar ma lir keto programe
  Lus adminat nqs osht jasht rregullores me e bo delete temen Faleminderit
   
 2. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  332
  Pëlqimet:
  122
  Pikë nga trofetë:
  68
  Wondershare Filmora me cfar cmimi mundesh me ma shit? edhe a eshte legal apo jo ?
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,704
  Pëlqimet:
  1,186
  Pikë nga trofetë:
  243
  për sa % ulje bëhet fjalë?
   
 4. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  391
  Pikë nga trofetë:
  138
  Mvaret se cillen pako e don vlla kalo ne pm e tregom cillen pako e don dhe te tregoj
  EDhe nqs menon qe ilegal mos u frikso sepse un i mar legal mirpo me ane te disa kuponave un i marr me lire dhe me at qmim i shes ketu vetem per antaret e forumit
   
  armend zeqiri dhe immortal.boy pëlqejnë postimin.
 5. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  391
  Pikë nga trofetë:
  138
  me shume se 50% ulje me duket
   
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,704
  Pëlqimet:
  1,186
  Pikë nga trofetë:
  243
 7. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  391
  Pikë nga trofetë:
  138
  kalo npm se spo di a blehet komplet apo siq ishin te ndara per ios edhe android
   

Shpërndaje faqen

Loading...