1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

wondershare flimora

Tema tek 'Siguria në Ueb' e hapur nga Erdin Fazliu, 30 Nëntor 2018.

 1. Erdin Fazliu

  Erdin Fazliu Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  wondershare flimora si te ruajm nje video ne te cilen ne te ke krijuar nje video me logo,por me sa kam degjuar se pa e blere nuk funksionon ne ruajtjen e videos kush e di te me tregoj
   
 2. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  po funksionon gjej nje kod ne google dhe ndalo internetin ne pc dhe fut kodin tek filmora dhe do e pranoj dhe mundesh te punosh dhe te besh save mirpo kur d lidhesh me internet kodi nuk funksionon keshtu mund te punosh ofline
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 3. Pajtim-H

  Pajtim-H Anëtar Aktiv

  Postimet:
  290
  Pëlqimet:
  88
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shkarko Versionin e fundit FilmOra dhe te dergoj Licensen po ashtu dhe procedurat qe te punosh edhe nese je Online, sepse ketu ne forum nuk lejohen te shperndahen gjera te tilla.
  Tani i bera nje test:

  [​IMG]
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 4. Armi

  Armi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  A mund tma dergosh dhe mua licensen po pate mundsi?
   
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,657
  Pëlqimet:
  1,142
  Pikë nga trofetë:
  243
  Armi pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...