1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë Wondershare Filmora License 2-5 pc

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga RexhepS, 8 Shkurt 2018.

 1. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  Liridoni, Blerim R., ﴾.﴿ dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,725
  Pëlqimet:
  1,198
  Pikë nga trofetë:
  243
  e ke blere dhe po e jep falas?

  për sa pc është?
   
 3. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  eshte per 2-5 pc
  kam promo code per wondershare dhe i mar shum lir dhe vendosa me shpernda pasi qe mu mvyn veq per 1 pc thash ta merr kush ka nevoj
   
  oxkos Webmaster dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,725
  Pëlqimet:
  1,198
  Pikë nga trofetë:
  243
  po do ishte më mire të jepej në PM
  se mund të përdoret në më shumë se 5 pc & të blokohet licenca tek te gjithë
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 5. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  per shkak qe wondershare ka vetem 30 minuta licensen aktive dmth mbas 30 min nuk ben thash qe brenda ketyre 30 min vetem 3 4 persona munden me marr edhe se kam dit qe mundet mu blloku nqs e perdorin me shum se 5 persona nqs bllokohet do e shperndaj ne pm siq po thua ti flm shum
   
 6. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  Faleminderit shum @RiXHAA e instalowa dhe u regjistrua.
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 7. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  Oferta nuk mbaron ketu nqs ka naj antar qe vertet i nevoitet filmora ata qe merren me editime
  vetemkomentoni dhe kur te jem online jau qoj licensen sepse kjo me lart ka skadu
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 8. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Me duhet mua oferta sepse merrem me editime dhe kam ngecur tek Sony Vegas per momentin, por qe eshte paksa i komplikuar per fillestare. Nqs ke ndonje license dhe nuk e ke problem ma dergo.

  FLM.
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 9. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,725
  Pëlqimet:
  1,198
  Pikë nga trofetë:
  243
  RexhepS pëlqen postimin.
 10. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  me sa po shikoj qenkan shum njerez te interesuar per license key te wondershare filmora
  prandaj shikoni ketu dhe done...

  shikim te kendeshem

  p.s. kte video nuk ekam ber un personalisht por nje shoku im ;)
   
 11. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  No shit shrelock... Ideja eshte qe ta marim tamam, pa te jete per torrents dhe cracks ate dime ta bejme te gjithe shume mire ne kete forum.
   
 12. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  53
  Alkeo pëlqen postimin.
 13. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,725
  Pëlqimet:
  1,198
  Pikë nga trofetë:
  243
  @enneaa

  flm por dua installer origjinal + ato origjinal që qarkullojne i kam
  më duhen vetëm efektet e reja


  @Alkeo
  i dimë ato mënyra + jo të gjithë e kanë të lehtë ta bëjnë
   
 14. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  aha ok por kte se kuptova "" jo te gjithe e kane te lehte ta bejne"" po un lash dhe linkun esht me videocfr te bej ai ne video te bejne dhe ata qe duan ta rregullojm... gjithesesi ok
   
 15. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  Neser te shkruaj dhe ta dergoj
   
 16. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
 17. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  Keto metoda te gjith ne forum i dim mirpo sjan zgjidhje keto
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 18. VerifiedUsers Overlay
  boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Akoma vlen ajo licenc me lart apo jo?!

  Sepse e kam te instaluar un kete, por me key si gjith shqiptaret, nese funksionon me gjith qejf do ta kisha re-instaluar...
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 19. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Keni edhe ndonje tjeter ?
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 20. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  Jo ajo ka skaduar mirpo me vone ta dergoj 1 valide sepse vetem 30 minuta i ka aktive licensat vlen edhe per antarin me poshte
   
  G4SHI pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...