1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Wondershare 10$ coupon

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga Atdhe Mujaj, 24 Shkurt 2017.

 1. Atdhe Mujaj

  Atdhe Mujaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  85
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Wondershare 10$ coupon

  Coupon Code: LPPCACTVE

  *Vlen per te gjitha produktet e Wondershare (si p.sh. Filmora, Dr.Fone, Video converter Ultimate, PDF element etj.)
   

Shpërndaje faqen

Loading...