1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

wodrepss ndihm nuk hapet webi

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga gohard, 13 Shkurt 2017.

 1. gohard

  gohard Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  The ......com page isn’t working
  asdsadasd .com is currently unable to handle this request.

  HTTP ERROR 500

  Tu dasht me i bo do update te plugiave u ndaluan edhe tash nuk po hapet webi qka me bo _
   
 2. Best Answer:
  Post #6 by bmwplako, 13 Shkurt 2017
 3. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  196
  Pikë nga trofetë:
  88
  Provo nga cpanel gjej pluginsin dhe fshije do te rikthehet ne gjendjen paraprake
   
  gohard pëlqen postimin.
 4. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  888
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  cilin plugins oj loqk se edhe une kam ket problem
   
 5. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  888
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  ps se pash qa ki shkru, une skom bo update as kurgjo
   
 6. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  196
  Pikë nga trofetë:
  88
  njani nga pluginsat kur e ke kliku update ka nderhy nsistem diqka dhe ka ba naj qrregullim
   
 7. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Best Answer
  vetem hyni ne File Manager pra nga hosti edhe nese keni shume plugina ather shikoni me ore me date pra te sodit ato te fundit beni delete edhe funksion prap webi .
   
  Vedat I. dhe gohard pëlqejnë postimin.
 8. gohard

  gohard Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  e rregullova ashtuu hyn i fshijta pluginat e sodit krejt edhe u kry flm
   
 9. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Posti i bmwplako selektohet si Best Answer pasi qe eshte pak me i detajuar.
  Tema dergohet tek sektori Problemet e zgjidhura.
   

Shpërndaje faqen

Loading...