1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Wireless Mikrotik cAP AC si ta konfiguroj ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga pumma, 13 Gusht 2019.

 1. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  543
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje shok. kam nje wireless mikrotik cAP AC , si mund ta konfiguroj me rrjet ?
   
 2. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  543
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  58
  U rregullua, Tema mund te mbyllet!
   

Shpërndaje faqen

Loading...