1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Wire Transfer

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ooxhulio, 22 Prill 2014.

 1. ooxhulio

  ooxhulio Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje, po plotesoj kete wire transfer dhe doja te pyesja. Llogarine bankare e kam em raiffeisen. tek bank name si duhet ta shenoj Raiffeisen bank albania? dhe tek emri im duhet te shenoj emer mbiemer apo emere atesi mbiemer?

  Flm :)
   
 2. DamageraL

  DamageraL Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje
  Wire Transfer , Nuk sherben ne Kosov , vetem Check
   
 3. ooxhulio

  ooxhulio Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  kam shkruar raiffeisen bank albania. jetoj ne tirane :)
   
 4. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  843
  Pëlqimet:
  346
  Pikë nga trofetë:
  208
  Vetem emrin e bankes, pa Albania kurse emrin e shenon ashtu si e ke ne kartel(llogari) t'bankes.
   
  ooxhulio pëlqen postimin.
 5. ooxhulio

  ooxhulio Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po neqoftese e shenon dhe albania a ka ndonje problem sepse kur i mora ne telefon ato te bankes me thane qe ta vendos raiffeisen bank albania?

  Flm :)
   
 6. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk eshte problem, Shkruaje si eshte " Raiffeisen Bank Albania "
   
  ooxhulio pëlqen postimin.
 7. ooxhulio

  ooxhulio Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  rrofsh :)
   
 8. izet.molla123r57

  izet.molla123r57 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  33
  Nuk ka nevoj fare nese i ke plocu sakt ato shifrat e IBAN

  e identifikon vet nga kodet
   

Shpërndaje faqen

Loading...