1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Wire Transfer - Pagesat e muajit maj

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ooxhulio, 23 Qershor 2014.

 1. ooxhulio

  ooxhulio Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje :)

  Kur do mund ti marr pagesat e muajit maj ne adsense? a dalin perpara dates 26?
   
 2. z4x0r

  z4x0r Anëtar i Njohur

  Postimet:
  837
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  63
  Sjemi tu punu n'adsense asnjo, kur t dalin I merr.
   

Shpërndaje faqen

Loading...