1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Wire transfer limiti

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ooxhulio, 29 Prill 2014.

 1. ooxhulio

  ooxhulio Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje,
  A kalojne leket ne llogari nese nuk i kemi bere 70E ?nepermjet Wire transfer...

  KLB :)
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
 3. Hostohu.Com

  Hostohu.Com Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje

  Se pari nuk e di se per qka e ke fjalen ,por Wire Transfer ti merr Diku rreth $30.00 deri $35.00
  Prandaj tregohu me i qart ne tema te tjera sepse nuk e kuptoj se per qka e ke fjalen saktesisht.
   
 4. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Kur e thot shumen (ne kete rast 70 euro) atehere menejhere kuptohet qe behet fjale per AdSense
   
 5. Hostohu.Com

  Hostohu.Com Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Aha nuk kam punu ndonjeher me Adsense prandaj nuk e di , dmth qenka 70euro pagesa Minimale a po ?
   
 6. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  70 euro apo 100 dollar, ndersa per tjerat kliko ketu:
  Code:
  https://support.google.com/adsense/answer/1709871?ctx=billing&rd=1
   

Shpërndaje faqen

Loading...