1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje wire transfer bank account ??

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga agonn1, 10 Janar 2015.

 1. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  dashta me ju pyt

  e kom pas ni adsense tlidht me wire transfer po akontin ma kan mshel , tash kom hap adsense tri a muj ket trivin me lidh me tnjejten bank ? qa e kom perdor me adsensin e par ?
   
 2. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,736
  Pëlqimet:
  696
  Pikë nga trofetë:
  243
  une menoj qe po ..
  se kamm pare nje shokk disa llogarii i ka pas adsensit edhe fitimet me wire tha qe i tranferohet me ni kontoo.
   
 3. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  Flm, a ka naj tjeter pergjigje ?! Qe e ka provu
   
 4. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  100% po.
   
  agonn1 pëlqen postimin.
 5. ThumperTM

  ThumperTM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  325
  Pëlqimet:
  56
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk di me qfar logjike don me perdor bank account-in qe e ke perdor me ni adsesnse account t suspendum?
   
 6. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shumica pe perdorshin ... E pe provoj
   

Shpërndaje faqen

Loading...