1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë WinX HD Video Converter Deluxe

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 17 Janar 2016.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,658
  Pëlqimet:
  1,143
  Pikë nga trofetë:
  243
  WinX HD Video Converter Deluxe, all-in-one video software as an Ultra HD video converter, online (YouTube) video downloader, slideshow maker and video editor, gives you an ultimate control over any SD, HD and 4K resolution video files on PC.
  With hardware acceleration tech, it enables multiple CPU cores to simultaneously use QSV and CUDA/NVENC to encode and decode videos, which helps you convert video in a flash!
  This video converter software perfectly supports 1080p multi-track high definition videos MKV, H.265, M2TS, AVCHD, MOD, HD camcorder videos, Blu-ray videos, and standard AVI, MPEG, MP4, WMV, MOV, VOB, FLV, RMVB, WebM, Google TV, etc.
  It has 410+ built-in preset device profiles to convert SD/HD videos for playing on Apple (iPhone, iPad, iPod, Apple TV, iTunes), Android (Nexus, Samsung, HTC, Kindle Fire), Microsoft (Windows Phone, Surface, Xbox), Chromecast, Sony, Nokia Lumia, etc on the journey  promo page: http://www.winxdvd.com/giveaway/gotd.htm?run-deluxe-rerun16
  program per editim/konvertim videosh

  [​IMG]
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,658
  Pëlqimet:
  1,143
  Pikë nga trofetë:
  243
  promo e re

  Code:
  https://www.winxdvd.com/giveaway/mydigitallife.htm
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,223
  Pëlqimet:
  741
  Pikë nga trofetë:
  343
  Vere linkun live se është shumë acaruese copy/paste
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,658
  Pëlqimet:
  1,143
  Pikë nga trofetë:
  243
  rregullat:
  ps. kur te keshe kohe te lire mire do qe te editoje gjithe live links ne forum, duke filluar nga te mijat. flm
   
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,658
  Pëlqimet:
  1,143
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.winxdvd.com/resource/top-3-best-4k-video-converters.htm
  
   
  Last edited: 23 Maj 2020
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...