1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë WinToUSB Professional 3.9

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 16 Prill 2018.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,942
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  homepage: https://www.easyuefi.com/wintousb/
  Code:
  WinToUSB is the World's First and Best Windows To Go Creator which allows you to install and run a fully-functional Windows operating system on an external hard drive or a USB flash drive. It is so easy and efficient, with just a few simple steps and a few minutes, you can create your first portable Windows 10/8/7 directly from an ISO, WIM, ESD, SWM, VHD, VHDX image file or a CD/DVD drive, or you can use it to clone an existing Windows 10/8/7 OS installation to a USB drive as portable Windows.
  
  WinToUSB also supports creating a Windows installation USB flash drive from a Windows 10/8.1/8/7/Vista/2016/2012/2010/2008 installation ISO file, so you can install Windows from the USB flash drive easily.
  
  
  WinToUSB është krijuesi i parë dhe më i mirë i Windows-it për të shkuar, i cili ju lejon të instaloni dhe të përdorni një sistem operativ plotësisht funksional të Windows-it në një hard disk të jashtëm ose një flash drive USB. Është aq e lehtë dhe efikase, me disa hapa të thjeshtë dhe disa minuta, ju mund të krijoni drejtpërdrejt Windows 10/8/7 portativ direkt nga një skedar imazhesh ISO, WIM, ESD, SWM, VHD, VHDX ose një CD / DVD drive, ose mund ta përdorni për të klonuar një instalim ekzistues të Windows 10/8/7 në një disk USB si Windows portativ.
  
  WinToUSB gjithashtu mbështet krijimin e një instalimi të Windows USB flash drives nga një skedar ISO me instalimin e Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / 2016/2012/2010/2008, kështu që ju mund të instaloni Windows nga flash drive me lehtësi.
  

  e vlefshme vetëm për datën 16.04.2018

  promo: https://www.giveawayoftheday.com/wintousb-3-9/#

  Code:
  Registration key: P9VAZATC-QGV8X3AE-M6T8DNT9-3RGLFS6U-P9JPTACT-7CDVPP7A
  

  regjistrojeni offline që të keni mundësi dhe për re-intall në të ardhmen

  ose bëni export të celësit nga [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Hasleo\WinToUSB]
   
  Last edited: 16 Prill 2018
  BlackEagle pëlqen postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,942
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,942
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  perseri aktive

   
  *VLORI* pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...