1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë WinToHDD Professional

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 12 Janar 2018.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,969
  Pëlqimet:
  785
  Pikë nga trofetë:
  243
  PROMO :
  https://sharewareonsale.com/s/free-wintohdd-professional-100-discount
  installer : http://downloads.sharewareonsale.com/files/SharewareOnSale_Giveaway_WinToHDD_Professional.exe

  mund të përdorni fake email

  http://www.easyuefi.com/wintohdd/index.html

  Reinstall Windows feature allows you to reinstall Windows 10/8/7/Vista/2016/2012/2008 directly from an ISO, WIM, ESD, SWM, VHD, VHDX file without using a CD/DVD or USB drive. With this feature, you can easily reinstall Windows with just a few clicks, even if you know nothing about computer technology.


  Reinstall Windows features ju lejon të instaloni Windows 10/8/7 / drejtpërdrejt nga një skedar ISO, WIM, ESD, SWM, VHD, VHDX pa përdorur një CD / DVD ose USB disk. Me këtë funksion, ju lehtë mund ta instaloni Windows me disa klikime, edhe nëse nuk dini asgjë për teknologjinë kompjuterike.
   
  LTH05 dhe kristy12 pëlqejnë postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,969
  Pëlqimet:
  785
  Pikë nga trofetë:
  243
  offerte e re

  Code:
  https://www.easyuefi.com/giveaway/giveaway-wintohdd-komputerswiat.html
   
 3. MaksIm1233

  MaksIm1233 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  a funksionon me windows xp
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,969
  Pëlqimet:
  785
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  Install, Reinstall, Clone Windows 10/8.1/8/7/vista without using a CD/DVD or USB drive!
  
  • Reinstall Windows directly from ISO, WIM, ESD without using CD/DVD/USB.
  • Install Windows onto a second hard drive directly from ISO, WIM, ESD without using CD/DVD/USB.
  • Clone Windows operating system to new hard disk or SSD.
  • Install any version of Windows 10/8/7/Vista/2016/2012/2008 (64 & 32 bits) from same USB drive on both BIOS and UEFI computers. Improved
  • Fully Compatible with GPT/UEFI.
   

Shpërndaje faqen

Loading...