1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë Wintellectnow Courses (Microsoft)

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga *VLORI*, 26 Prill 2020.

 1. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,102
  Pëlqimet:
  291
  Pikë nga trofetë:
  128
  Video akses 6000 minutesh per 90 dite ne WintellectNow.

  Access hundreds of on-demand courses from the experts who trained more than 35,000 developers at Microsoft, with flexible licensing designed to benefit large enterprises.

  Code:
  https://www.wintellectnow.com/Register/CreateAccount?promoCode=


  Promo kod: IMAGINE-PROMO-WNOW
   
  Fannol Gashi dhe miraxh pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...