1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
 1. enea dervishi

  enea dervishi Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje , po has disi problem per instalimin e winrarit ne imac , spo shkarkoj dot unrarx , a ma shpjegon dot njeri proceduren dhe tmi coj pak linqet ku duhet ti shkarkoj filet qe mduhen , imac esht 10.6.8
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,086
  Pëlqimet:
  869
  Pikë nga trofetë:
  243
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,086
  Pëlqimet:
  869
  Pikë nga trofetë:
  243
  hidh 1 sy dhe nga SmithMicro.StuffIt.Deluxe.v16.0.5.MacOSX.Incl.Keymaker-CORE
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,086
  Pëlqimet:
  869
  Pikë nga trofetë:
  243
 5. enea dervishi

  enea dervishi Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18

Shpërndaje faqen

Loading...