1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Windows xp CD repair ISO..

Tema tek 'Sistemet Operative' e hapur nga pal, 19 Maj 2021.

 1. pal

  pal Anëtar Fillestar

  Postimet:
  91
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Persh!
  Ku mund ta shkarkoj (linkun nqs se mundeni) nje Windows xp CD repair ISO..
  Faleminderit
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
  perdor te njejtin iso xp qe perdore per install-im
   
 3. pal

  pal Anëtar Fillestar

  Postimet:
  91
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nuk e ka opsionin ripair R..
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
  shiko kete
  Code:
  https://neosmart.net/wiki/windows-system-repair/#Create_disc_for_Windows_XP
  
   
 5. pal

  pal Anëtar Fillestar

  Postimet:
  91
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nuk po shkarkohet ne CD...
   
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
  spo te kuptoj
  cfare te shkarkohet ?
   
 7. pal

  pal Anëtar Fillestar

  Postimet:
  91
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  windowsi xp per ta djegur ne disk..
   
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
  po thuaj qe ske wxp iso
  link ne PM
   

Shpërndaje faqen

Loading...