1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Windows VPS ( Qmime Pertoke ) dedi.al

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga DardanDaci, 27 Nëntor 2018.

Tags:
 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  490
  Pëlqimet:
  252
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ofertat e qmendura nga dedi.al per Servera Virtual Vazhdojn...
  Te gjitha paketat ne vazhdim jan Windows VPS
  1GBPS Uplink !!!
  Linku Direkt: https://dedi.al/cart.php?gid=6

  [​IMG]
  [​IMG]

  Per qdo pyetje me kontaktoni ,Qdo te mire
  Dardani
   
  KMN, FenTonaIX dhe BlackEagle pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...