1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Windows Vista nuk logohet?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga BaDBoY-ALbania, 23 Gusht 2014.

 1. BaDBoY-ALbania

  BaDBoY-ALbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje?

  Kam nje problem me nje kompjuter ketu dhe eshte Windows Vista Home Premium.
  Kur hapet kompjuteri klikoj tek useri per tu futur dhe aty me nxjerr blacksreen (ne cep nxjerr ate shenjen me duket Windows not Genuine nuk e di me sigurise se nuk esht as ne gjuhen shqipe).
  Dhe me ridekton perseri aty ku isha ..

  Ka ndonje menyre nga safe-mode sepse nuk po i bej dot format kompjuterit sepse skam ndonje USB apo CD me vete.?

  Foto e pare -http://i.imgur.com/zR9Z0uS.jpg Deri ku vete dhe kur klikoj tek user me nxjerr :
  Foto e dyte - http://i.imgur.com/RcqkfkF.jpg Pastaj vete perseri ne statusin si tek fotua e pare.
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,997
  Pëlqimet:
  1,394
  Pikë nga trofetë:
  243
  me duket se problemin ta ka shkaktuar c'aktivizimi i windosit

  futu ne safe mode dhe aktvizoje me Windows_Loader_v2.2.2
   
 3. BaDBoY-ALbania

  BaDBoY-ALbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me falni per vonesen , problemin e zgjidha po ate dite ngaqe gjeta nje USB.

  @Flm per pergjigjen.
   

Shpërndaje faqen

Loading...