1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë windows server kurs

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Arlind sej, 6 Maj 2020.

 1. Arlind sej

  Arlind sej Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  pershendetje jam antare i ri,,a keni kry dikush kurse per windows server edhe nese po a mundeni me tregu a ka shum lidhje me CCNA, a osht ni plus i madh per ty nese e kryn kete kurs.
  Ju faleminderit
   
 2. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,423
  Pikë nga trofetë:
  343
  CCNA - meson se si ta konfigurosh/menagjosh rrjeten me produkte te CISCO-s

  MCSA - meson se si ti konfigurosh/menagjosh serverat qe e kane sistemin operativ te Microsoftit psh. Windows Server 2019 <- keto jane disa trajnime per servera siq e quajte ti.

  Tash a eshte me mire me i dit dyja, normal qe po. A bene njera pa tjetren, po bene!
   
  RexhepS pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...