1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Windows Server 2019 instalimi ne HP Proliant DL 380 G7

Tema tek 'Microsoft Windows' e hapur nga Fisi, 30 Korrik 2019.

 1. Fisi

  Fisi Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje.

  Serveri ne fjal HP Proliant DL 380 G7 , ne faqen zyrtare kur eshte prodhuar i supporton vetem win-server 2003 dhe win-server2008.

  A ka provuar dikush te instaloj Windows Server 2019 ne kete HP server, ndonje kshill, sygjerim.

  Ju Faliminderit
   
 2. ThumperTM

  ThumperTM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  38

Shpërndaje faqen

Loading...