1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Windows Server 2012 R2

Tema tek 'Sistemet Operative' e hapur nga eri123, 10 Janar 2018.

 1. eri123

  eri123 Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje forumi,

  Doja te pyesja nese dikush disponon materiale per sistemin operativ te rrjetit Windows Server 2012 R2.

  Ju faleminderit.
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  395
  Pëlqimet:
  205
  Pikë nga trofetë:
  53
  Prsh

  Qfar je duke kerkuar ekzaktsisht ?
   
 3. eri123

  eri123 Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  persh . kam deshire tmbroj Microsoft 70-410 installing and configuring windows server 2012 r2. desha material rreth provimit & tutorials. flm
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,862
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  243
  kërko në google për:
  UDEMY.MICROSOFT.WINDOWS.SERVER.2012.CERTIFICATION.EXAM.70-410.TUTORIAL
  CBT.Nuggets.Microsoft.Server.2012.70-410.With.R2.Updates-PRODEV

  shiko dhe në PM
   
 5. eri123

  eri123 Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Faleminderit shume per ndihmen.
   
 6. regaton

  regaton Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  Edhe une jam i interesuar per keto
   

Shpërndaje faqen

Loading...