1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

windows nokia 535 problem mesenger

Tema tek 'Windows' e hapur nga Zeshkani200, 9 Qershor 2017.

 1. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  516
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  48
  prsh e kam nje nokia po ne msn nuk muna me shkru gjdo her e conect nuk lidhet me internet tjerat tana bajn po vetem mesenger nuk ban e kam ber format po prap njejt
   

Shpërndaje faqen

Loading...