1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Windows install error

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga besarti123, 29 Prill 2020.

 1. besarti123

  besarti123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  298
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje kur pe vendosi usbn ne laptop dell latitude e4310 sun po ja instaloj windows 7 edhe pse eka windows 7
  boot sequence legacy mir o te uefi sme len me hi po ne tjeter pc po ban qaj Hdd me formatizu a ne ket laptop jo siq pe shini dhe ne foto
  https://ibb.co/YdZYQvD
  https://ibb.co/MBjp1pr
   
 2. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  Provo mer Windows 7 official nga webfaqja e microsoftit dhe bej bootable ne usb.
   
  besarti123 pëlqen postimin.
 3. besarti123

  besarti123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  298
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  lumz pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...