1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Windows 8 ne Windows 7

Tema tek 'Microsoft Windows' e hapur nga Slumerican, 4 Qershor 2019.

 1. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  177
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje kam nje laptop ASUS me Windows 8.1 dhe po tentoj me e kthy ne Windows 7 po sapo e futi USB dhe po starton setupi i Win7 po me kthen prap ne Windows 8.

  Zgjedhja e problemit eshte ne ket video


  Po opsionin System Configuration ne BIOS nuk po ma qet dmth nuk po e gjej opsionin per me ndryshu BOOT prej UEFI ne CSM

  Modeli i laptopit asus x551m

  Faleminderit paraprakisht.
   
 2. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  177
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  A ka dikush naj ide?
   

Shpërndaje faqen

Loading...