1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Windows 7 me licence

Tema tek 'Sistemet Operative' e hapur nga koloslena, 5 Shkurt 2022.

 1. koloslena

  koloslena Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Kam nje windows 7 home ne licence te rregullt rreth 100 paund .Ta kthej laptopin ne windos 10 apo te mbaj ne windos 7?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,201
  Pëlqimet:
  1,162
  Pikë nga trofetë:
  343
  Cfare karakteristika ka?
   
 3. koloslena

  koloslena Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Hp pavilion dv7 i core i3
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,323
  Pëlqimet:
  1,673
  Pikë nga trofetë:
  243
  @koloslena
  kete ke?
  Code:
  https://support.hp.com/ie-en/document/c01970333
  po e ke me SSD harddisk atehere mund te kalosh ne windows 10

  Code:
  https://docs.microsoft.com/en-us/lifecycle/products/windows-7
  updates per versionin qe ke kane skaduar
  duhet te kalosh ne pro(vl)/enterprise edition qe te kesh dhe 1 vit updates  ps. posto full model number
   
  Last edited: 6 Shkurt 2022

Shpërndaje faqen

Loading...