1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Windows 7 linku per shkarkim

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga M.L, 25 Janar 2018.

 1. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  788
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetjem

  Deshiroj me bo nje laptop format dhe me vyn nje link per shkarkim per windows 7 ?

  A ka nikush qe me dergon ?
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,703
  Pëlqimet:
  1,186
  Pikë nga trofetë:
  243
  duke përdorur key legal
  https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows7  @PM për më shumë


  Code:
  en_windows_7_enterprise_n_with_sp1_x64_dvd_u_677704.iso  Languages: English  SHA1: 3A35801881CB04D537D13479AC4E51510C9771CA
  en_windows_7_enterprise_n_with_sp1_x86_dvd_u_677703.iso  Languages: English  SHA1: F19B3F9ADB2D4EC08842FA2D3D147E237F9B1D40
  en_windows_7_enterprise_with_sp1_x64_dvd_u_677651.iso  Languages: English  SHA1: A491F985DCCFB5863F31B728DDDBEDB2FF4DF8D1
  en_windows_7_enterprise_with_sp1_x86_dvd_u_677710.iso  Languages: English  SHA1: 4E0450AC73AB6F9F755EB422990CD9C7A1F3509C
  en_windows_7_home_basic_with_sp1_x86_dvd_u_676470.iso  Languages: English  SHA1: 080EC1DE94B88B0F7E8D000690A4AAAA031E2719
  en_windows_7_home_premium_n_with_sp1_x64_dvd_u_676825.iso  Languages: English  SHA1: 6496C1221B4D2090EA599ACAFBEE33AA6855AADC
  en_windows_7_home_premium_n_with_sp1_x86_dvd_u_676913.iso  Languages: English  SHA1: F17FB1397797C5E83A3F18E76F19DCEE2B0736D4
  en_windows_7_home_premium_with_sp1_x64_dvd_u_676549.iso  Languages: English  SHA1: 6C9058389C1E2E5122B7C933275F963EDF1C07B9
  en_windows_7_home_premium_with_sp1_x86_dvd_u_676701.iso  Languages: English  SHA1: 6071B4553FCF0EA53D589A846B5AE76743DD68FC
  en_windows_7_professional_n_with_sp1_x64_dvd_u_677207.iso  Languages: English  SHA1: 59F942BC69CA6D8AB25A3B63A018D86D8ACEE78B
  en_windows_7_professional_n_with_sp1_x86_dvd_u_677328.iso  Languages: English  SHA1: FDA90230E29052B7B20CA408E961C5D2743041F1
  en_windows_7_professional_with_sp1_vl_build_x64_dvd_u_677791.iso  Languages: English  SHA1: 708E0338D4E2F094DFEB860347C84A6ED9E91D0C
  en_windows_7_professional_with_sp1_vl_build_x86_dvd_u_677896.iso  Languages: English  SHA1: D5BD65E1B326D728F4FD146878EE0D9A3DA85075
  en_windows_7_professional_with_sp1_x64_dvd_u_676939.iso  Languages: English  SHA1: 0BCFC54019EA175B1EE51F6D2B207A3D14DD2B58
  en_windows_7_professional_with_sp1_x86_dvd_u_677056.iso  Languages: English  SHA1: D89937DF3A9BC2EC1A1486195FD308CD3DADE928
  en_windows_7_starter_n_with_sp1_x86_dvd_u_678339.iso  Languages: English  SHA1: 6DC7A5C6D1A83ECA0ACFF0B0623C9C6831209D44
  en_windows_7_starter_with_sp1_x86_dvd_u_678562.iso  Languages: English  SHA1: E1653B111C4C6FD75B1BE8F9B4C9BCBB0B39B209
  en_windows_7_ultimate_n_with_sp1_x64_dvd_u_677543.iso  Languages: English  SHA1: E01A55499FE9EBA718B59492E55B567F3D6F4E1B
  en_windows_7_ultimate_n_with_sp1_x86_dvd_u_677597.iso  Languages: English  SHA1: BBF301280FAA00B02F5475CDAA06558F569569E8
  en_windows_7_ultimate_with_sp1_x64_dvd_u_677332.iso  Languages: English  SHA1: 36AE90DEFBAD9D9539E649B193AE573B77A71C83
  en_windows_7_ultimate_with_sp1_x86_dvd_u_677460.iso  Languages: English  SHA1: 65FCE0F445D9BF7E78E43F17E441E08C63722657
   
 3. Faton

  Faton Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  28
  po kerkon KEY
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,703
  Pëlqimet:
  1,186
  Pikë nga trofetë:
  243
  sigurisht
  është për ata që kanë blerë desktopin/laptopin me windows 7 të para-instaluara
  në bazë të key/versionit ju jepet mundësia të shkarkojnë iso

  mos harro se në forum lejojen vetëm gjëra të ligjshme
   

Shpërndaje faqen

Loading...