1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Windows 7 komplet

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga Zeshkani200, 5 Dhjetor 2018.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  493
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me.duhet nje windows 7 komplet te gjitha verzionet nese ka dikush
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,374
  Pëlqimet:
  1,726
  Pikë nga trofetë:
  243
  shiko ne PM
   
 3. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  493
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
  Flm a mun ti baj bashk keto
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,374
  Pëlqimet:
  1,726
  Pikë nga trofetë:
  243
  e ke llafin si ato AiO iso's ?
   
 5. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  493
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
   
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,374
  Pëlqimet:
  1,726
  Pikë nga trofetë:
  243
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,374
  Pëlqimet:
  1,726
  Pikë nga trofetë:
  243
  Zeshkani200 pëlqen postimin.
 8. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  493
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po mir eshte ku mun te marr progmae.me.licen si winap.nero antivirus
   
 9. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,374
  Pëlqimet:
  1,726
  Pikë nga trofetë:
  243
  c'lidhje ka kjo me temen?
   
 10. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  493
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po ato qe mi ke dergu.mir po ban po me.duhet ne nero me lice dhe nje winamp nese ke flm
   
 11. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,374
  Pëlqimet:
  1,726
  Pikë nga trofetë:
  243
  ne PM
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...